System mebli kuchennych KAMDUO XL
System mebli kuchennych KAMDUO XL

Charakterystyka mebli kuchennych KAMDUO XL

Korpusy szafek dolnych wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - Krem lub Lawa. Głębokość korpusów szafek stojących - 49 cm. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w  wywietrzniki. Do wyboru są nóżki regulowane: 10 lub 15 cm (z płynną regulacją wysokości).

Korpusy szafek wiszących wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - Krem lub Lawa. Głębokość korpusów to 30 cm i 56 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem.

Fronty wykonane z płyty akrylowanej, w wysokim połysk w kolorze - Wanilia i Szary oraz z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - Pinia biała, Pinia szampan i Pinia brązowa. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

Blaty wykonane w technologii postforming. 

     

Grubość blatu 38 mm, kolory - Kaszmir i Grafit.
Do złączenia blatów można zakupić aluminiowe listwy łączące i boczne.

Szuflady DS... typu metalbox (do 25 kg/razem z szufladą) o głębokości 45 cm i szerokości 40, 45, 50, 60, 70 i 80 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady (patrz ulotka KAMDUO XL)*. 

Podnośniki gazowe 60N w szafkach wiszących okapowych (np. DXL WO2W6) i w szafkach z możliwością montażu okapu kuchennego (DXL WO5/36).

Uchwyty o rozstawie 160 mm**.

Wykonane ze stopów metalu.

Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.

 

KAMDUO XL zdobywcą prestiżowych nagród

  1. Międzynarodowe Targi Poznańskie 2015 r. - Wybór Konsumentów
  2. Międzynarodowe Targi Poznańskie 2014 r. - Wybór Ekspertów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium